Lollipopz- Lízátková Párty
Rok 2022 je ve znamení barev a radosti! I na podzim vyrážíme na dlouhou cestu Českem, abychom naší novou Lízátkovou Párty roztančily Lollyteam!
Anet, Amy, Neli a Annie si pro vás připravily zcela nový program, ve kterém nebudou chybět nové písničky z připravovaného alba, ale samozřejmě i staré a oblíbené, jako například První Láska, Mezi Hvězdy, Lollyškola nebo O prázdninách je fajn!
Nebude chybět soutěž o náš merch a hlavně pořádná nálož zábavy a radosti, na kterou jste z našich show zvyklí.

V sobotu 12. 11. 2022 od 15:00 se s tebou v KD Na Rybníčku rády uvidíme  🙂

.

* * *

.

.

* * *

.

Travesti revue Techtle Mechtle a Kočky – to je spojení nejúspěšnějších českých travesti umělců na poli české divadelní scény.

Slečny Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira v osobním životě pak Lukáš, Martin, Jirka, Alexandr a Nikolas zaručeně rozproudí atmosféru i na Vaší akci.

Ptáte se, zda žánr travesti show patří do divadla? V našem podání rozhodně ANO. Už ve starověkém Řecku hráli v divadle ženské role výhradně muži. Naše představení nejsou klasickou travesti show zaměřenou na parodii zpěvaček, kterou můžete znát z restaurací či jako doplněk plesu-jsou zkloubením muzikálu, tance, choreografií, klasické činohry, zábavného pořadu a travesti show s největší výpravou kostýmů v Čechách. I díky tomu jsou naše celovečerní pořady v některých divadlech vyprodána i půl roku dopředu, a to dvakrát do roka.

Během jednoho večera vystřídáme na jevišti až 90 výpravných, na míru šitých kostýmů a máme tematickou divadelní jevištní scénu – i to z nás dělá jedno z nejvýpravnějších zájezdových představení. Při našich vystoupeních je hlavním cílem odreagování diváků a zapomenutí na starosti všedních dní. Jedině při našich vystoupeních uvidíte i uslyšíte na stejném pódiu a v jediný večer hvězdy české i zahraniční hudební scény: Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou, Ilonu Csákovou, Cher, Petra Kotvalda, Standu Hložka, Celine Dione, Tinu Turner, Heidi Janků, Samanthu Fox a řadu dalších.Zároveň Vás vtáhneme do děje představení, díky scénkám které propojují naše celovečerní pořady v jeden celek.

.
.

.

.

.
.
.

* * *

.
.
.
.
.
.
.

Skupina vznikla v roce 2006. Zakládajícími členy jsou slečna Sindy( Jindra) a slečna Miriam( Marek),kteří skupinu založili po odchodu z předchozího angažmá. Po ročním působení přišel třetí člen slečna Paloma( Martin). Ve svém tříčlenném, neměnném složení je špičkou travesti scény v České republice.

Divoké Kočky vám nabídnou dvouhodinovou show se vším všudy. V našem vystoupení můžete vidět české i světové zpěvačky, herečky, scénky všeho druhu. Naše vystoupení jsou humorně laděná. Pojetí námi předváděných zpěvaček je maximálně věrné, má šmrnc, šťávu a vysokou uměleckou kvalitu. V našem repertoáru můžete najít : Lucii Bílou, Helenu Vondráčkovou, Sisu Sklowskou, Chér, Merilin Monroe, Natalii Oreiro, Ilonu Csákovou, Hanu Hegerovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a spousty dalších.

* * *

27. března (neděle), 17:00, Kulturní dům, Na rybníčku 43, Opava

Radim Zenkl – Virtuózní mandolína

Program: Monteverdi, Vivaldi, Bach, Beethoven, Grieg, Orff, Myers, Zenkl a další.
Radim Zenkl – mandolína, mandola, irská flétna, didgeridoo
Jitka Čudlá – klavír, varhany (elektronické)
Na koncertě zazní např. Vivaldiho koncert pro loutnu v D dur v úpravě pro mandolínu a klavírní doprovod, méně známé Beethovenovy skladby původně napsané pro mandolínu a mnohá další dueta, sóla i překvapení, včetně vlastní tvorby a originalních aranžmá. Program bude doplněn o informativní mluvené slovo týkající se zajímavých příběhů o vzniku jednotlivých skladeb.
https://www.opava-city.cz/cz/nabidka-temat/kultura-akce-mesta/abonentni-koncerty-vazne-hudby/aktuality/koncertni-sezona-krasne-hudby-zacina.html
Radim Zenkl
Narozen v Opavě, od léta roku 1989 pùsobí v USA, kde v roce 1992 zvítězil v prestižní celoamerické mandolínové soutěži s mezinárodní účastí ‚Winfield Mandolin Championship‘. Natočil devět solových CD, spolupracoval jako studiový hráč na více než 60-ti CD a vynalezl speciální mandolínovou techniku, ‚Zenkl style‘, při které nástroj zní jako dva nástroje současně.
Jitka Čudlá má s Opavou rovněž umělecké spojení, v letech 2004 – 2005 působila jako sbormistryně sboru opery Státního divadla Opava. Studovala sbormistrovství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a na JAMU v Brně. Během celé doby studií se intenzivně věnovala také klavírní a varhanní hře. Na koncertě zahraje mimo jiné také 2. větu Sonáty v e moll E. Griega, opus 7, pro sólo klavír.
Vstupenky: v rámci Abonentních koncertů nebo samostatně 200 Kč
Předprodej: Turistické informační centrum Opava, Horní náměstí 67, 746 01 Opava. Tel.: 553 756 143

.

.

.

.

.

LADISLAV ZIBURA – UŽ NIKDY PĚŠKY PO ARMÉNII A GRUZII

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se vrací s novými příběhy. Tentokrát se vydal propít Kavkazem.

KD Na Rybníčku, 5. února 2018, v 17:30 a ve 20:30 hodin.

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším ale proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

Ladislav Zibura je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal dvě knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

VSTUPENKY: 160 / 120 Kč

Odkaz k zakoupení vstupenek na 17:30 hodin ZDE.

Odkaz k zakoupení vstupenek na 20:30 hodin ZDE.

MAOK: 11. 11. 2017 v 19 hodin

LÁSKA JE LÁSKA 1. 5. 2017

DANCE SHOW OPAVA 2017

Aktuální info najdete zde u události na facebooku.

Reprezentační ples města Opavy a Slezské univerzity 11. 2. 2017

Přijměte pozvání na Reprezentační ples, na jehož přípravě se podílí statutární město Opava a Slezská univerzita.

Ples se uskuteční v sobotu 11. února 2017 od 19 hodin v Kulturním domě Na Rybníčku.

V hlavním sále bude hrát od swingu, přes rock´n´roll až po pop/rock kapela Eremy, hostem večera pak bude zpěvák Ondřej Ruml, který má připraven široký repertoár. Hvězdou večera bude také Anna K., která zatancuje s partnerem ze StarDance Markem Hrstkou. Těšit se můžete rovněž na ukázky flamenca Las FlaRanitas z Bruntálu a stepařské vystoupení souboru Puls z Opavy. Ve vrchním sále k tanci i poslechu zahraje cimbálová muzika Gizdi z Opavy.

Vstupenky, které jsou slosovatelné v půlnoční bohaté tombole, budou v prodeji v Městském informačním centru Opava od pondělí 16. ledna. Cena vstupenky je 250/300/350 Kč (dle zvoleného místa). V ceně vstupenky je zahrnuta večeře.

Ples je určen pro širokou veřejnost.

Pokud ještě nemáte vyřešený pánský oblek nebo dámské společenské šaty, neváhejte kontaktovat našeho partnera plesu společnost Sharon Style s.r.o. na telefonním čísle 733 725 660, která vám ráda oblek či šaty zapůjčí či ušije. V případě zájmu neváhejte firmu kontaktovat co nejdříve.

Koncert STROMBOLI 8. 9. 2016

Aktuální informace najdete na facebooku kapely.

Koncert se bude konat v rámci programu festivalu Bezručova Opava.

stromboli

Koncert MANDRAGE: Všechny kočky tour part II 3. 12. 2016

Vstupenky k dispozici na www.ticketstream.cz

Aktuální informace najdete na facebooku kapely. Organizátorem akce je Opavská kulturní organizace.

mand_pisek

Trh pracovních příležitostí 2. 6. 2016

pozvanka_A6_TRH-page-001

DANCE SHOW OPAVA 30. 4. 2016

leták_Dance_show_2016_na_net_opravený

Májová taneční zábava LÁSKA JE LÁSKA 1. 5. 2016

2016_aalaska

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit